Food Processor KitchenAid 5KFP0719EBM matný čierny

Kód: 5KFP0719EBM
€149,70
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
21.6.2024
Možnosti doručenia

Vysokorýchlostná, nízkorýchlostná a pulzná prevádzka. Ľahko seká, mieša cestá a kaše, miesi, drví a krája všetko od uhoriek cez paradajky až po syr a iné, miesi cesto na pizzu a pečivo. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Jednoduchá obsluha a kvalitné príslušenstvo, ktoré sa ľahko ukladá do pracovnej misy,  hlavnou výhodou. A jej menšie rozmery nezaberú v kuchyni príliš veľa miesta. Obsahuje štandardné príslušenstvo potrebné na spracovanie potravín vrátane kuchynského noža, hnetača na cesto a nastaviteľných diskov. Je vhodný na prípravu zemiakov, mäkkej alebo tvrdej zeleniny, syra, čokolády a ovocia. Disponuje jednoduchým ovládaním s dvoma rýchlosťami a príslušenstvom, ktoré možno umývať v umývačke riadu.LED ovládanie a jednoduché trojpolohové pákové prepínanie. Kompaktné príslušenstvo KitchenAid sa ukladá do misky, napájací kábel sa dá stočiť pod základňu Pri čistení stroja sa nôž, čepeľ a ďalšie príslušenstvo dajú ľahko uložiť do misky a kuchynský robot stačí položiť na kuchynskú linku. Ľahko sa čistí, misku, veko a príslušenstvo možno umývať v umývačke riadu. 

Potravinový procesor s objemom 1,7 l S malou základňou a hladkým povrchom, bezskrutkovým dizajnom, zacvakávacou pracovnou miskou a vekom. Jednoduchá montáž, používanie a čistenie.

Všestranné príslušenstvo:

Univerzálny nôž, hnetač na cesto, nastaviteľný kotúč na sekanie a krájanie stredných (4 mm) plátkov a kotúč na krájanie hrubých (6 mm) plátkov.

Plniaca rúrka 2 v 1 S malým tlačným nástavcom a malým otvorom na striekanie oleja umožňuje spracovávať rôzne tvary a veľkosti. Vďaka nemu budú vaše omáčky a dresingy hladké.

Dobre utesnené veko Misa odolná proti vyliatiu, tesniaca rukoväť so zámkom, zaoblené hrany a hladký povrch jednotky.

Štandardné príslušenstvo:

  • Univerzálny nôž Umožňuje krájať a mixovať syr, čokoládu, ovocie, čerstvé korenie, orechy, tofu a zeleninu. Umožňuje miešať omáčky na cestoviny, pesto, salsu, omáčky, šľahané a kysnuté cestá.
  • Hnetací stroj rýchlo a dôkladne premieša aj kysnuté cesto. Ideálne na spracovanie múky s objemom až 710 ml.
  • Nastaviteľný kotúč na krájanie a sekanie na stredné 4 mm plátky Krája zemiaky, mäkkú a tvrdú zeleninu, šalát, syr, čokoládu a tvrdé ovocie. Krája mäkké a tvrdé ovocie, zemiaky, paradajky.
  • 6mm krájací kotúč Krája mäkké a tvrdé ovocie, zemiaky, paradajky, mäkkú a tvrdú zeleninu, syry a čokoládu.
  • Mixované z materiálu bez obsahu BPA s hnacím tŕňom s objemom 1,7 l
  • Kĺbový poklop s plniacou trubicou 2 v 1 a dvojdielnym tlakovým nástavcom Kĺbový poklop je vybavený uzamykateľnou západkou. Malé a tenké kúsky koreňovej zeleniny možno spracovať pomocou malej plniacej trubice s nástavcom na zatláčanie. Malý tlačný nadstavec sa používa aj na striekanie oleja na spracovávané zložky. Olej sa rovnomerne rozprašuje cez malý otvor v spodnej časti tlačného nadstavca.
  • Drive Adapter Používa sa pre všetky nože a disky namontované na hnacom tŕni v miske.

Dodatočné parametre

Kategória: Food Procesory
Záruka: 2 roky
Farba: Čierna
Typ výrobku: Food Processory
Počet otáčok: 750 - 1 500 otáčok za minútu
Revolúcie v pulznom programe: 2 800 otáčok za minútu.
Rozmery výrobku: 39 × 19,5 × 19,5 cm
Hmotnosť výrobku: 2,9 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: